• „Novartis“ interneto svetainė sveikatos priežiūros specialistams
    Naujausia informacija Jums ir Jūsų pacientams apie mūsų paslaugas ir produktus.
  • Registruokitės www.medhub.novartis.lt
    Kviečiame prisijungti prie mūsų interneto svetainės, skirtos sveikatos priežiūros specialistams.

Mes kuriame naują medicinos viziją

Mūsų misija – atrasti naujus būdus, kaip pagerinti ir prailginti žmonių gyvenimą. Mūsų vizija – būti patikimu lyderiu besikeičiančioje medicinos srityje.


 

Tai interneto svetainė sveikatos priežiūros specialistams, kurioje rasite naujausią informaciją ir mokomąjį turinį apie „Novartis“ produktus ir terapines sritis.
Interneto svetainėje pateikiama naujausia informacija, susijusi su "Novartis" vaistiniais preparatais.
Šioje interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra skirta tik sveikatos priežiūros specialistams. Tvarka reglamentuojama vaistinių preparatų reklamos taisyklėmis.

Interneto svetainėje www.medhub.novartis.lt pasiekiamos terapinės sritys

Pateikiame aktualią bei atnaujintą informaciją.

Dislipidemija, širdies nepakankamumas
Išsėtinė sklerozė, migrena
Psoriazė
Ankilozinis spondilitas, psoriazinis artritas
Krūties vėžys, melanoma
Mielofibrozė

 

Visa svetainėje pateikiama informacija yra skirta sveikatos priežiūros specialistams. Svetainėje gali būti pateikiama reklama apie receptinius vaistinius preparatus ir nuorodos į oficialią informaciją apie vaistinius preparatus. Svetainė yra įtraukta į interneto svetainių, kuriose gali būti reklamuojami receptiniai vaistiniai preparatai, sąrašą. Sveikatos apsaugos ministerija/ Įsakymas/V-755/2021-04-09/Įsigalioja nuo 2021-04-10/ Nr. 7504, https://www.vvkt.lt/index.php?3767226831. Skundus dėl reklamos prašome teikti [email protected].

Oficiali informacija apie vaistinius preparatus pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie LR sveikatos apsaugos ministerijos interneto puslapyje VVKT - Vaistai.

Specialistai, pastebėję šalutinį poveikį ir (ar) gavę informacijos apie tai, turi pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] ar kitu būdu, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

SIA Novartis Baltics Lietuvos filialas.  Upės g. 19-1, LT-08128, Vilnius, Lietuva. Telefonas: +370 5 2691650; El. paštas: [email protected]

 

 

Svetainės atnaujinimo data: 2023-12-08.

12/2023 BS2312051039